Category Archives: Classic Rock

Unë Ngas Qetë E Ti Hedh Farë - Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare (Vinyl)

Posted on 08.12.2019 by Tagis
This entry was posted in Classic Rock. Bookmark the permalink.

8 Responses to Unë Ngas Qetë E Ti Hedh Farë - Various - Pllake Me Kenge Dhe Muzike Shqiptare (Vinyl)

 1. Durn says:
  Ti që vjen më pret rrugën Ja fut kot me të vërtetë Ki kujdes do te thyesh hundët Sepse unë nuk jam mendje lehtë Ti gabon se smë njeh mua Mos u fryj se s'ke haber sa peshon fjala të dua Po ta them perfundimisht Hiqe kravatën që ke në fyt Tani flas shumë sinqerisht Ti nuk din as me ma lyp Shko dhe hiq corapet e bardha Mos shit mend /5(85).
 2. Akinogami says:
  Me gjithë zemër unë të desha Si njeri me mirësi. Disa herë unë të buz’qesha aman Me mallin e djalit t’ri. Një kujtim që m’a ke dhanë-e Po e ru’j me dashuni. Do t’a kujtosh fukaranë, e aman Megjithë se m’ke marrë mëni. Nuk e di se t’kam bezdisë Unë të pata me kimet. Qofsh e lumtun ti moj mike, aman.
 3. Dutaxe says:
  E, atëherë, ndiej që së bashku me ty, të kthehen tek unë vitet e rinisë që lufta e dhunshme m’i mori dhe, ato vite je ti që vjen e m’i shumëzon me dy. E kështu ti bëhesh në të njëjtën kohë aventura dhe gruaja ime. Ti je bërë për mua e unë jam bërë për ty. Nuk mund të jetë ndryshe.
 4. Mooguzuru says:
  I dyti i ofruari, dhe i rekomanduari prej anës tonë, është formati MP4 i cili do të ofrojë video në rezolucionin x piksela, gjersa i treti është formati 3GP i cili do të njeh shumicën e telefonave celularë dhe është video material i përshtatur për ta me rezolucion x piksela.
 5. Tatilar says:
  Nene e Mira nene Ti per mua je hene Ti je dielli qe me ndricon Ti je engjelli qe me mbron Ti je qielli plot hapsire Ti je ylli me I mire Se ti Je krenari Ti je e imja.
 6. Maujind says:
  Teksti dhe videoklipi i kenges Dua Me Shume Shqiperine nga Kenge Korçare, Serenate, Serenata Korçare, Korça, Popullore, Kenge Korcare. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
 7. Faunos says:
  Nov 28,  · Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 27 nentor, Arsino Vogli ka mberritur sot ne studion tone pasi prej kohesh e mundon nje shqetesim. U martua ne vitin dhe nje vit me.
 8. Shakatilar says:
  28/09/ Publikohen pamjet e një krimi makabër në Turqi. vjeçaraja Sengul Vatansever u takua me të dashurin e saj 5 vite më të ri që kërkonte pajtimin, por pas refuzimit i riu e lagu me benzinë, i vuri flakën dhe e hodhi nga makina në ecje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *